Poniedziałek_9_stycznia 2012Poniedziałek_9_stycznia 2012

Poniedziałek_9_stycznia 2012


Zapiernicz lekki mam ale jeszcze się wyrabiam. Nowych zdjęć nie robię wcale, ba nawet starych jeszcze nie obrobiłam. Zarzucę więc starociem - Bytom Bobrek. Tak btw: strasznie ciągnie mnie na osiedla robotnicze. Nawet opuszczone obiekty przemysłowe mnie tak nie przyciągają. Podobają mi się do fotografowania, oglądania. Jak widze stare fotografie mam ochotę zobaczyć co się na tych osiedlach zmieniło. W najbliższych planach Giszowiec i Nikiszowiec. Muszę tam pojechać zamin opuszczę Gliwice na dobre. Zdałam sobie sprawę, że mieszkam tu ostatni miesiąc... Początkiem lutego wracam pod Kraków. trzeba to wykorzystać.

Muzyka na dziś: The Doors - Hello, I Love You (nosi mnie na The Doorsów ostanio. I to mocno. Praktycznie cały czas Jim Morrison w głośnikach mi śpiewa.)


Komentarze:

27.02.2012, 07:51 :: 81.31.67.125
nGMyIfJgjLmEwzZnJu
A co gdy sratch przed wszystkim co sie dzieje w okolo jest mocniejszy od milosci ile bym mogl zrobic gdyby nie on .. a moze milosc w moim wydaniu jest tak marna ze wszystko moze ja zgasic

10.01.2012, 19:07 :: 78.8.185.140
olciuk
dzieki za wypowiedz co do bizuterii :) i tutaj ciebie zdziwie - ja tez nie lubie być modna i pod mode, robie to co lubie, i moze wlasnie potrzebuje wlasniej takiej inspiracji jak twoja osoba :D coś innego indywidualnego :) nie mam zamiaru robić czegoś dla masówki ;) no.
ładne zdjęcia, pewien klimat, choć okolica przygnębiająca..

10.01.2012, 16:41 :: 188.117.133.137
hemlighet
Trasy, hmmm... Zależy gdzie :) Jeżeli chodzi o Słowację to generalnie polecam bardzo Małą Fatrę, urocze pasmo. Jak dla mnie ma ogromny urok, grań do przejścia tak w 2-3 dni ;) Ze Słowackich gór byłam też w Niżnych Tatrach - mogę polecić tylko trasę w ich zachodniej części, tj. rejon Chopoka i Dumbiera - więcej nie znam i tych okolic też nie za bardzo, ale naprawdę warto się tam wybrać. Mało ludzi, a góry naprawdę są piękne ;) No i Słowackie Tatry - i tutaj polecę akurat miejsce,w którym nie byłam :), a mianowicie chodzi mi o Tatry Bielskie. A konkretnie przejście przez Szeroką Przełęcz Bielską i Szalony Przechód - szlakiem można się tam dostać najbliżej chyba z Polski przez Dolinę Jaworową. Osobiście to chyba będzie pierwsze miejsce, jakie odwiedzę w czerwcu, kiedy już otworzą szlaki na Słowacji ;) Ciekawą trasą jest też przejście przez Dolinę Białej Wody ( wyjście z Łysej Polany ) na Małą Wysoką i można potem zejść do Doliny Wielickiej, już na Słowację :) Nie wiem czy dokładnie o to chodziło, w razie czego doradzę coś jeszcze :)