Poniedziałek_2_kwietnia 2012Poniedziałek_2_kwietnia 2012

Poniedziałek_2_kwietnia 2012

Tak się zastanawiałam do którego działu wrzucić ten wpis: sport czy reportaż. Ostatecznie wylądował w sporcie i chyba tam będzie mu lepiej.

W sobotę zamiast sesji zdjęciowej wybrałam zupełnie inną tematykę i ... gabaryty modeli;) Miałam okazję przyglądać się zmaganiom uczestników na zawodach w siłowni Power House w Skawinie. Rywalizacja podzielona była na dwie kategorie: siłową ( wyciskanie na ławce płaskiej, wyciskanie na barki i martwy ciąg) i wytrzymałościową (wyciskanie na ławce płaskiej, podciąganie na drążku i pompki na poręczach), aczkolwiek nie ukrywam, że ta pierwsza była zadecydowanie bardziej fotogeniczna i po prostu lepsza do fotografowania. Chłopaki pokazali się od jak najlepszej strony dźwigając niewyobrażalne (dla mnie) ciężary, dopingując i motywując się wzajemnie, a wszystko to w przyjaznej atmosferze i w otoczeniu kibiców, których nawet paskudna pogoda nie zniechęciła do odwiedzenia siłowni. Uczestnicy wyglądają groźnie ale to naprawdę świetne chłopaki, którzy po prostu mają swoją pasję;) Pozytywnie spędzone te parę sobotnich godzin. Kolejne zawody we wrześniu/październiku więc ja się z miejsca wpraszam z aparatem;)

Pozostaje podziękować organizatorom za zawody i zaprosić do odwiedzenia Power House osobiście. Siłownie można też polubić pod tym linkiem na facebooku --> Power House lub odwiedzić ich profil mniej oficjalny (gdzie jest zdecydowanie obszerniejsza relacja i więcej zdjęć) --> Power House

Moja relacja w nieco szerszej wersji pojawiła się również na http://www.skawina24.com

Muzyka na dziś: Rammstein - Rammstein
Komentarze:

03.04.2012, 12:56 :: 78.10.118.149
LaPati
ale napakowane chlopaki;D
widac, ze poswiecaja na swoja pasje mnostwo czasu i wysilku:)
zdjecia swietne:)
03.04.2012, 07:31 :: 91.203.16.117
hezotart
ładna relacja :]